شرایط و قوانین سرای ابریشم

سرای ابریشم خود را متعهد به حفظ حریم شخصی تمام مشتریان و بازدید کنندگان وب‌سایتش ‌می‌داند. ما در رعایت این موضوع بسیار جدی هستیم  به همین منظور خط‌مشی و موارد مختلفی را در نظر گرفته‌ایم تا اطمینان پیدا کنیم که هیچ کدام از موارد حریم شخصی شما که در ادامه بیان می‌شوند، نقض نگردند.

 طرحی که در ادامه تقدیم می‌شود برنامه جامع حفظ حریم شخصی سرای ابریشم است که میزان وسواس ما در حفاظت و مراقبت از حریم شخصی شما در زمان تجربه یک خرید منحصربه‌فرد آنلاین را نشان می‌دهد. با مراجعه به سرای ابریشم شما با موارد زیر اعلام موافقت می‌نمایید.

چه اتفاقی می‌افتد اگر من به صورت الکترونیکی با سرای ابریشم ارتباط برقرار کنم؟

زمانی که برای ما ایمیلی ارسال می‌کنید و یا به وب‌سایت ما مراجعه می‌کنید یعنی با ما ارتباطی الکترونیکی برقرار کرده‌اید. وقتی برای سرای ابریشم ایمیل ارسال می‌کنید  و رضایت خودتان بطور الکترونیکی به ما اعلام می‌کنید لطفا در نظر داشته باشید که این مورد تنها در رابطه با ایمیل‌ نمی‌باشد، سرای ابریشم ممکن است از طرق مختلف نظیر ایمیل، به روزرسانی و یا ارسال اعلامیه‌ها در وب‌سایت با شما ارتباط برقرار کند. بنابراین بدین وسیله شما موافقت می‌کنید که کلیه موافقت نامه‌ها ، اعلامیه‌ها ، افشای اطلاعات و سایر راه‌های ارتباطاتی که سرای ابریشم به صورت الکترونیکی برای شما فراهم می‌کند دارای ارزش قانونی‌ می‌باشد.

سرای ابریشم چه اطلاعاتی را نگه می‌دارد؟

در راستای ارائه خدمات بهتر، سرای ابریشم اطلاعات شخصی شما را در موارد زیر جمع آوری و ذخیره می‌نماید:

  1.  هنگامی که یک حساب کاربری ایجاد می‌نمایید.
  2. هنگامی که برای اطلاع از موارد فروش ویژه مانند تخفیف‌ها و پیشنهادات اختصاصی ثبت‌نام می‌نمایید.
  3. هنگامی که در سایت ما وارد یک مسابقه و یا آگهی تبلیغاتی می‌شوید.

همچنین با انجام هر کدام از موارد زیر نیز یک حساب کاربری برای شما ایجاد می‌شود:

 خرید از سرای ابریشم، ثبت نام برای یک حساب کاربری در سرای ابریشم و یا در هنگام وارد کردن یکی از کارت های قرعه کشی و یا تخفیف سرای ابریشم.

 هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، ما از شما نام و نام خانوادگی ، شماره تماس، آدرس ایمیل ، رمز عبور و برخی از اطلاعات مشابه دیگر را دریافت خواهیم کرد و چنانچه قصد خرید از سرای ابریشم را داشته باشید علاوه بر موارد بالا آدرس صورتحساب و آدرس حمل و نقل را دریافت خواهیم کرد.

 همچنین سیستم ما ممکن است اطلاعاتی در مورد قسمت‌هایی که در سایت ما مشاهده می‌کنید و یا  IP آدرسی که از آن برای اتصال به سایت ما استفاده می کنید را نیز ذخیره کند که ما از آن اطلاعات تنها در 2 مورد استفاده می‌کنیم:

  1.  برای شخصی سازی تجربه شما از سرای ابریشم و موارد بازاریابی که از سرای ابریشم یا شرکای تجاری آن دریافت می کنید
  2. برای جلوگیری از کلاهبرداری از حساب شما.

ما به شما اطمینان می‌دهیم که هیچ یک از اطلاعات را به صورت جداگانه (ممکن است آن را به صورت جمع و بدون شناسه های شخصی به اشتراک بگذاریم) با هر شرکت خارجی به غیر از مشاوران یا ارائه دهندگان خدمات سرای ابریشم که در ارائه خدمات بهتر برای شما به ما کمک می‌کنند به اشتراک نمی‌گذاریم.

سرای ابریشم فعالیت‌های شما در شبکه جهانی وب را دنبال نمی‌کند.

سرای ابریشم از این اطلاعات شخصی چه استفاده‌ای می‌کند؟

اطلاعات شما برای پردازش سفارشات و شخصی سازی تجربه خریدتان از سرای ابریشم و برای اهداف داخلی و در صورت لزوم در موارد قانونی استفاده می‌شود. سرای ابریشم با ذخیره اطلاعات شخصی شما در یک سرور با امنیت بالا، قادر است روند پرداخت شما را کوتاه کند و به شما این امکان را می‌دهد تا وضعیت سفارش خود را بصورت آنلاین بررسی کنید.

در سرای ابریشم، ما همچنین با این اطلاعات بررسی می کنیم که چه نوع محصولاتی بیشتر برای گروه مشتریانمان جذاب هستند. این اطلاعات آماری به ما کمک می کند تا پیشنهادات خود را مانند تمام شرکت‌هایی که کاتالوگشان را بر اساس چیزی که بهتر فروش رفته است تغییر می‌دهند، بهبود ببخشیم. ما همچنین ممکن است از اطلاعات مربوط به انواع محصولاتی که ازسرای ابریشم خریداری می‌کنید استفاده کنیم تا سایر پیشنهادات بازاریابی را به شما ارائه بدهیم. البته شما همیشه این گزینه را دارید که از دریافت چنین پیشنهادهایی جلوگیری کنید (برای اطلاع از نحوه این کار متن را تا انتها بخوانید)

آیا سرای ابریشم این اطلاعات را با سازمان‌هایی دیگر به اشتراک می‌گذارد؟

ما از اطلاعات خرید شما در مورد محصولاتی که از سرای ابریشم خریداری می کنید استفاده ‌می‌کنیم تا سایر پیشنهادات بازاریابی خودمان را به شما ارائه دهیم، البته شما همیشه این گزینه را دارید که از دریافت چنین پیشنهادهایی جلوگیری کنید (برای اطلاع از نحوه این کار متن را تا انتها بخوانید) البته ما تا حدی که اجازه داشته باشیم، هر یک از این اطلاعات را با یک مشاور یا ارائه دهنده خدمات به اشتراک می‌گذاریم آن هم تنها درصورتی که طرف مقابل توافق کند از اطلاعات خصوصی شما با اتخاذ یک سیاست حفظ حریم خصوصی، حداقل به همان اندازه دقیق خودمان، محافظت کند.

چگونه سرای ابریشم از اطلاعات شخصی من محافظت می‌کند؟

 سرای ابریشم برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما اقدامات امنیتی متنوعی را انجام داده است، اطلاعات شخصی شما تحت پوشش شبکه هایی با امنیت بالا قرار دارد و فقط توسط تعداد محدودی از کارمندان که از حق دسترسی ویژه برخوردار هستند ، قابل دسترسی است. وقتی سفارشی می دهید یا به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا می کنید ، ما مطمئن‌ترین و امن‌ترین سرورها را برای شما فراهم کردیم و کلیه اطلاعات حساس – اعتباری وارد شده توسط شما از طریق فناوری (Secure Socket Layer (SSLمنتقل شده و در پایگاه داده‌های سرای ابریشم به صورت ایمن ذخیره می شوند.

آیا امکان به‌روزرسانی و یا حذف اطلاعات شخصی در پایگاه سرای ابریشم وجود دارد؟

گزینه حساب من در وب‌سایت سرای ابریشم به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر اطلاعات شخصی خود را تغییر داده و یا حذف کنید. با کلیک روی گزینه “مشاهده پروفایل” در بالای هر صفحه در سایت می‌توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید. مطمئن باشید که تمام اطلاعات شما در “مشاهده پروفایل” فقط توسط شما یا افراد محدودی از مجموعه سرای ابریشم قابل دسترسی است.

چگونه سرای ابریشم از آدرس پست الکترونیکی من استفاده می‌کند؟

آدرس ایمیل شما برای ایجاد و شناسایی حساب کاربری در سرای ابریشم استفاده می‌شود. همچنین سرای ابریشم از آدرس پست الکترونیکی شما برای اطلاع رسانی در رابطه با خرید احتمالی و یا اعلام نتایج مسابقاتی که در آن شرکت کرده‌اید استفاده می‌کند تا با شما در ارتباط باشد. ما همچنین ممکن است از آدرس ایمیل شما استفاده کنیم تا در مورد تغییرات مهم در عملکرد وب‌سایت، سرویس های جدید سرای ابریشم و پیشنهادات و تبلیغات ویژه به شما اطلاع رسانی کنیم. اگر ترجیح می دهید این اطلاعات را دریافت نکنید یا دوست دارید از دریافت خبرنامه الکترونیکی جلوگیری کنید ، به سادگی روی گزینه “لغو اشتراک” که در انتهای هر ایمیل مشاهده می شود کلیک کنید و با دنبال کردن دستورالعمل هایی ساده آدرس خود را از لیست مشتریانی که اخبار خدمات، پیشنهادات و تبلیغات ویژه سرای ابریشم را دریافت می‌کنند حذف کنید. البته یک گزینه ساده برای لغو اشتراک در سایت ما نیز وجود دارد و آن کلیک کردن روی گزینه لغو عضویت است.

آیا سرای ابریشم از “Cookies” استفاده می‌کند؟

کوکی یک قطعه کوچک از اطلاعات است که توسط وب سایت ارسال شده و مرورگر رایانه شما آن را در حافظه کامپیوترتان ذخیره می‌کند. این کوکی‌ها اطلاعاتی را که یک وب‌سایت برای شخصی سازی تجربه مشتریان لازم دارد در خود نگه می‌دارد و داده های آماری وب سایت از جمله صفحات بازدید شده ، نام سازمان ارائه دهنده اینترنت، کشوری که بازدیدکنندگان از آن به وب‌سایت ما مراجعه می کنند و آدرس سایتهایی که بلافاصله قبل و بعد از مراجعه به وب‌سایت ما از آن دیدن کرده‌اند را جمع‌آوری می‌کند البته این اطلاعات به طور کاملا ناشناس و فقط در کل جمع‌آوری می‌شوند. اطلاعات موجود در کوکی ها به ما این امکان را می دهد تا “جریان کلیک” شما را ردیابی کنیم (به عنوان مثال، مسیری که بازدید کنندگان به سایت ما انتقال می‌یابند و از صفحه‌ای به صفحه دیگر می‌روند) کوکی‌ها آدرس ایمیل شخصی شما یا اطلاعات خصوصی درباره شما را ضبط نمی‌کنند.

سرای ابریشم ممکن است از شرکت‌های تبلیغاتی شخص ثالث برای ارائه تبلیغات در وب‌سایت و همچنین شرکت های دیگر برای ردیابی و تجزیه و تحلیل اطلاعات و داده های جمع آوری شده از بازدید کنندگان به وب سایت ما استفاده کند، این شرکت‌ها ممکن است از کوکی ها و برچسب ها برای اندازه گیری اثربخشی تبلیغات استفاده کنند. هرگونه اطلاعاتی که این اشخاص ثالث از طریق کوکی‌ها و برچسب‌های عملیاتی جمع آوری می کنند کاملاً ناشناس است و سرای ابریشم حق ارائه اطلاعات و داده‌ها به اشخاص ثالث را دارا می‌باشد.

رضایت شما

بدین وسیله شما تایید می‌کنید که سیاست حفظ حریم خصوصی بخشی از خدمات سرای ابریشم است و استفاده شما از وب‌سایت ما به نشانه رضایت شما از سیاست حفظ حریم خصوصی سرای ابریشم است.

شرایط پذیرش بازگشت کالا:

  1. بازگشت حتما باید در فاصله 3 روز از زمانی که کالای شما تحویل داده شده است باشد ( مگر آنکه در کاغذ شرایط نکته دیگری نگاشته شده باشد.)
  2. کالای مرجوعی باید همان شرایط زمان تحویل را داشته باشد.

حمل و نقل مرجوعی

هزینه حمل و نقل مرجوعی به عهده مشتری است. با وجود اینکه ما سفارشات مشتریان را به صورت رایگان برای آنها ارسال می‌کنیم اما قادر به ارائه حمل و نقل رایگان برای موارد مرجوعی نیستیم.