OK
سرای ابریشم

جایی که به تعداد قطرات باران فرش داریم

از 8 آبان تا 30 آذر


جشنواره فرش باران


انواع محصولات

در زمان گذشته فرش به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه های مادی هر خانواده ایرانی به حساب می آمد اما اکنون به مدد دستگاه های دقیق و مدرن بافندگی و تنوع حیرت انگیز فرش مقداری از ارزش آن کاسته شده ولی هنوز هم فرش برای خانواده ایرانی هم از حیث اهمیت آن در طراحی دکوراسیون منزل و هم از بابت ارزش ریالی آن اهمیت زیادی دارد

زنان و هنر

در فرهنگ ما با توجه به گرایش عمومی به هنر و وجود هنرهای فراگیری نظیر فرش بافی و صنایع دستی، توده های مختلف جامعه به امر تولید هنری اشتغال داشته اند. حضور زنان در برخی از عرصه های هنری چنان چشم گیر است که می توان آن ها را هنری زنانه قلمداد کرد. به عنوان مثال، هنر فرش بافی و سایر زیراندازها صرف نظر از مراحل طراحی و ابعاد فنی آن، در مرحله ی بافت عموماً توسط زنان و دختران انجام می شود. روح سرزنده و پرعطوفت زن ایرانی در زمینه های مختلف تولید اثر هنری به ویژه در صنایع دستی و خانگی امکان تجلی و تبلور یافته و منجر به خلق آثار شگرف و دل پذیری در هنر ایران شده است.

فرش و طبیعت

یکی از بازارهای فروش انواع فرش در تهران سرای ابریشم است،  که به عنوان بزرگترین بازار فرش ماشینی کشور شناخته می شود. در این مجموعه بیش از 50 واحد تجاری در 3 طبقه وجود دارد که شما همراهان محترم ، می توانید از ساعت 9 صبح تا 9 شب به این مکان مراجعه کرده و فرش مورد نظرخودتان را تهیه نمایید.

ورود به بازار آنلاین

سرای ابریشم به زودی فروشگاه مجازی خود را هم در قالب وب سایت سرای ابریشم راه اندازی می کند.
طبیعتا امکانات و خصوصیات یک فروشگاه فیزیکی با یک فروشگاه آنلاین کاملا متفاوت است.اما سرای ابریشم قصد دارد تفکر کلان مجموعه را در فروشگاه اینترنتی خود هم حاکم کند ، تا وحدت رویه همچنان در سرای ابریشم برقرار باشد.